06. 09. 2018.

Свечани пријем ученика 1. разреда

3. септембра 2018. године у 18 часова у нашој школи организован је свечани дочек ученика првог разреда.
Ученике првог разреда и њихове родитеље поздравила је директорка школе Биљана Благојевић, представила им учитељице Маријану Михајловић, Драгану Тасић Стојановић и Виолету Учур, учитеље из продуженог боравка, наставницу енглеског, наставницу веронауке и стручне сараднике.
Много среће у новој школској години првацима су испред Градске општине Раковица пожелели председник Скупштине ГО Раковица Цвијетин Ђукановић и члан Општинског већа Дарко Игњатовић.

Надамо се да ће наши ђаци прваци бити вредни, успешни и насмејани током читавог школовања какви су били првог дана, и надамо се да ћемо са родитељима имати сјајну сарадњу као и до сада.
Срећно у освајању знања!

Више фотографија са овог догађаја погледајте на нашој фејсбук страници овде.