Шарена добродошлица за ђаке прваке – свечани пријем Францикиних првачића

У понедељак, 2. септембра 2024. године, организована је приредба поводом свечаног пријема наших најмлађих ученика – ђака првака. Узбуђени, насмејани и за нове победе спремни првачићи испунили су хол наше школе својом нескривеном радошћу, осмехом и надањима. Са својим најмилијима уживали су у приредби коју су за њих припремили ученици из продуженог боравка и њихове учитељице, а која им је дочарала све узбудљиве и чаробне тренутке који су пред њима.
Након приредбе присутнима се обратила Биљана Благојевић, директор школе, која је будућим првацима пожелела пуно среће и успеха на путу којим ће одважно кренути у авантуре школског живота. Потом су првацима представљене њихове одељењске старешине – Наташа Јаредић, Маја Динић и Сања Стајић; наставница енглеског језика – Виолета Јорданов; наставница веронауке – Ивана Франовић; учитељице продуженог боравка – Снежана Бојковић и Александра Јефтић; педагог Сузана Николић и психолог Душица Трајковић.

Фотографије којима смо забележили најдрагоценије тренутке у одрастању наших најмлађих ученика можете погледати на следећем линку.