Десети Раковички карневал

У Раковици је у суботу, 2. априла, одржан десети Раковички карневал. Карневалском трасом дуж улице Патријарха Јоаникија на Видиковцу продефиловало је 35 група из земље и иностранства.
Дечја карневалска поворка представљала је такмичарски део карневала и у њој су учествовале групе из раковичких вртића, основних и средњих школа.
На траси дугој 800 метара, карневалске групе су оцењивали чланови Федерације европских карневалских градова (FECC), организације у којој је Раковички карневал члан још од 2013. године.
Наша школа наступала је под редним бројем 13 и у категорији за најбољу кореографију однела победу.

Чеееееститамо! Срећан је био број 13 за наше трећаке!
Врло смо поносни на ученике трећег разреда, који су узели учешће на Карневалу, и њихове учитеље Горана Мутавџића и Гордану Бранковић.
Захваљујемо Тањи Ђокић на пруженој подршци око костима и Амиру Алијевићу на помоћи око кореографије.
До следеће године, Despacito… песма каже „Полако... до нове победе!”