Прваци општине у фудбалу 2023.

Дана 8. 2. 2023. године, одржано је општинско првенство у фудбалу за ученике 5. и 6. разреда у СЦ ,,ИМР". Учествовао је осам основних школа са општине Раковице.
Наша школа прву утакмицу одиграла je са екипом ОШ ,,14. ОКТОБАР" и победила резултатом 4:1.
У полуфиналу играли смо са екипом ОШ ,,КОСТА АБРАШЕВИЋ" и победили их 1:0, а у финалу нас је дочекао вечити ривал ОШ ,,ИВО АНДРИЋ" коју смо победили резултатом 3:0 и тако постали прваци општине за ову школску годину.
Ученици школе данас су показали не само раскошни таленат, већ дисциплиновану игру, фер плеј и тимски дух на чему школа може бити поносна.
Наступили су у следећем саставу: Аљоша Михајловић V2, Данило Ковачевић VI4, Златан Дестани VI2, Урош Којић VI3, Лука Лекић VI2, Андрија Илић VI2, Марко Бућковић V1, Јаков Марковић V1, Филип Митровић VI4 и Коста Поповић VI4.
Ученике je поносно предводила професорка физичког васпитања Маја Милошевић.