Свечано за први дан школе

У четвртак, 1. септембра 2022. године, у 18.00 сати, у нашој школи организован је свечани дочек ученика првог разреда.
Радознали, узбуђени и насмејани малишани имали су прилику да погледају приредбу коју су припремили учитељи четвртог разреда Горан Мутавџић, Гордана Бранковић и Ката Чучковић.
Будуће најмлађе ученике наше школе и њихове родитеље пригодним говором поздравила је директор школе Биљана Благојевић и представила им одељењске старешине – Маријану Михајловић, Драгану Тасић Стојановић и Виолету Учур; педагога – Сузану Николић; психолога – Душицу Трајковић; наставницу енглеског језика – Виолету Јорданов; наставницу веронауке – Ивану Франовић и учитеље из продуженог боравка – Снежану Соковић, Марјана Антића, Јовану Вучељић и Александру Петковић.
Читав хол био је у знаку добродошлице будућим ђацима наше школе о чему сведоче и фотографије на нашој фејсбук страници.