Награда на Првом Фестивалу „Миња Субота“

На Првом Фестивалу „Миња Субота“, намењеном деци – вокалним солистима, који је одржан у Дечјем културном центру Београд,  8. новембра, на дан рођења једног од наших најзначајних стваралаца за децу – Милана Миње Суботе, ученица 3/1 одељења наше школе, Калина Даниловић освојила је ДРУГО МЕСТО.

На конкурс за учешће на фестивалу пријавило се преко стотину деце из Србије и дијаспоре, узраста од пет до четрнаест година. Селекциона комисија оцењивала је тачно интонирање мелодије, изражајност интерпретације и квалитет гласа. Калина је у категорији ученика трећег и четвртог разреда основне школе певала и свирала композицију „Деца су украс света“, освојила 86 поена и тако заслужено освојила друго место.

Линк ка списку награђених на овом конкурсу.

Честитамо!