Конкурси "Мали победник" и "Гласам за књигу"

На овогодишњем Фестивалу поезије београдских основних школа „Мали победник“ међу финалистима била су наша два ученика и обојица су награђена.

Титулу апсолутног победника фестивала и пласман на Дјечије пјесничко царство у Бањалуци освојио је Бошко Кукањац V4, ментор Јелена Палавестрић.
У категорији млађих ученика треће место је освојио Момир Марјановић III2, ментор Драгана Тасић Стојановић.

У овогодишњи Зборник ушле су песме наших шесторо ученика. То су од млађих ученика – Момир Марјановић, Анђела Пјевић, Емилија Петрица и Мила Николић, а од старијих – Бошко Кукањац и Адриана Степановић.

На наградном литерарно-ликовном конкурсу „Гласам за књигу” за свој рад о књизи „Урнебесна физика“, похваљена је наша ученица Сара Шћекић 5/4; ментор Јелена Палавестрић.

Више о овим наградама прочитајте на нашој фб страници: Мали победник и Гласам за књигу .

Честитамо!