26. 11. 2017.

Конкурс ЦК поводом Међународног дана детета

Поводом Међународног дана детета, Црвени крст је расписао литерарни конкурс на теме: "Моје жеље- моја права" и "Да имам чаробни штапић, ја бих..." за ученике од 2-4. разреда. Ученици другог и четвртог разреда наше школе су учествовали са великим бројем својих радова и зато је девет наших ученика освојило диплому и веома леп и велики пакет поклона који је ове године за награђене припремио Црвени крст:

КАТЕГОРИЈА ПОЕЗИЈА:

1.место КАТАРИНА ПАНТОВИЋ 2/1 (ментор Наташа Јаредић)

2.место КАТАРИНА АЛЕКСИЋ 2/1 (ментор Наташа Јаредић) и ЛАРА МАКСИМОВИЋ И ЛАРА ЂЕКОВИЋ 4/1 (ментор Маријана Михајловић)

3.место ЛАРА ГРАНДИЋ 2/2 (ментор Маја Динић)

КАТЕГОРИЈА ПРОЗА:

1.место ДУШАН ЧОЛОВИЋ 2/1 (ментор Наташа Јаредић)

2.место ЈОВАНА РИСТИЋ 4/2 (ментор Драгана Тасић Стојановић)

3.место МАЈА ЦВЕТКОВИЋ 4/3 (ментор Виолета Учур ) и НИКОЛИНА РАЦИЋ 2/3 (ментор Сања Стајић)

Захвалнице Црвеног крста су добиле учитељице Наташа Јаредић, Маја Динић, Сања Стајић и Виолета Учур.

Своје другаре су на додели награда која је организована у свечаној сали ГО Раковица бодрили ученици 2/1 са својом учитељицом Наташом Јаредић.

Честитамо!