„Пишем честитку ћирилицом, не шаљем СМС”

Традиционални ликовни новогодишњи конкурс Удружења свесловенске писмености и заштите ћириличног писма „Завет Ћирилица” („Пишем честитку ћирилицом, не шаљем СМС”) донео је нашој школи фантастичну завршницу календарске године. Поред тога што су скоро свим учесницима на формату честитки и у пуном колору одштампани радови о зимској идили које су послали на овај конкурс, добитнице првог, другог и трећег места обрадоване су дипломама, захвалницама са мотом „Будимо потомци да бисмо били преци” и медаљама. Награђене су: Ника Ђорђевић II3 – ПРВО МЕСТО, Софија Марић II3 – ДРУГО МЕСТО и Милица Славковић IV3 – ТРЕЋЕ МЕСТО.

Честитамо награђеним девојчицама и њиховим учитељицама Виолети Учур и Сањи Стајић, које су препознале таленат својих ученица и тако у великој мери допринеле срећној завршници ове године.