03. 02. 2024.

Ликовно-литерарни конкурс „Мој пријатељ ватрогасац” 2023/2024.

На ликовно-литерарном конкурсу под називом „Мој пријатељ ватрогасац”, чији је организатор Добровољно ватрогасно друштво општине Раковица, наша школа освојила је сијасет награда, па нам дозволите да се похвалимо.
У млађим разредима, у категорији ликовних радова, резултати су следећи:
Милица Милосављевић 2/1 и Ника Ђорђевић 2/3 освојиле су ТРЕЋЕ место, Војин Лукић 2/3 и Софија Марић 2/3 освојили су ДРУГО место, док је Марија Глигорић 2/1 освојила ПРВО место. Марија је освојила ПРВО место и у категорији литерарних радова (у млађим разредима).
У старијим разредима, у категорији литерарних радова, резулати су следећи: Софија Томић 8/2 освојила је ДРУГО место, а Љупка Срећковић 5/1 освојила је ПРВО место.
Честитамо нашим ученицима и њиховим менторима и желимо им пуно успеха на предстојећим такмичењима, чија сезона ускоро почиње!