08. 03. 2018.

Општинско такмичење у рецитовању 2018.

У оквиру Пријатеља деце Раковице, у КЦ Раковица одржано општинско рецитаторско такмичење. Нашу школу су представљали (у категорији млађих ученика): Данило Ковачевић 1/2 ( учитељица Наташа Тончев - Благојевић) и Новак Јанкуцић 4/3 ( учитељица Виолета Учур).

Новак Јанкуцић освојио је ТРЕЋЕ место.

У категорији старијих ученика нашу школу су представљали: Милош Месаровић 8/1 (ментор: Александра Црногорац), Небојша Тодоровић 6/4 (ментор: Јелена Палавестрић) и Тамара Самарџић 6/3 (ментор: Александра Црногорац).
У изузетно јакој конкуренцији међу старијим ученицима, што је потврдила и председница жирија, глумица Светлана Сретеновић, наши ученици постигли су изузетан успех.

Милош Месаровић освојио је ДРУГО место, док је Тамара Самарџић освојила ПРВО место.

На градско такмичење иде само првопласирани са општинског такмичења, тако да ће наша Тамара представљати не само нашу школу, већ и нашу Општину, на градском такмичењу рецитатора.

Свим учесницима честитамо, а Тамари желимо много успеха у наставку такмичења!