САРАДЊА НАШЕ ШКОЛЕ И ЛОКАЛНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ

Гости наше школе били су председник ГО Раковица Владан Коцић и директор ЈКП "Паркинг сервис" Андрија Чупковић. Они су обишли реконструисане тоалете за које су донирали новчана средства. ГО Раковица је током лета, у склопу текућег одржавања, обезбедила средства за санацију бетонског платоа и степеништа испред школе, урађена је санација водоводно - канализационе мреже и инсталиран је видео надзор. У наредном периоду је планирана санација дела крова и чишћење таванског простора. Директорка школе Биљана Благојевић је у интервју који је дала за ТВ "Пинк" и "Студио Б" рекла да су радови који су урађени у школи пример добре сарадње школе и локалне заједнице и да ће се оваква сарадња наставити и у будућности.

Србија данас- Бољи услови за ђаке у ОШ "Франце Прешерн"

Погледајте о овој вести овде.