03. 04. 2020.

Пријемни испит за ученике са посебним способностима

Поштовани родитељи и ученици,

На званичној Фејсбук страници наше школе већ је објављено да је у току пријављивање ученика са посебним способностима за полагање пријемног испита за школску 2020/2021. годину. Том приликом, речено је и да се сва пријављивања врше искључиво ЕЛЕКТРОНСКИ, путем ВЕБ ПРИЈАВЕ, која се налази на адреси https://prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs/, закључно са 7. 4. 2020. године, као и да је, за сва питања, примедбе, сугестије или евентуалне проблеме у вези са електронским пријављивањем за полагање пријемних испита, отворена имејл адреса prijemni.ispiti.srednje@mpn.gov.rs.

Новину у све претходно речено уноси обавеза основних школа, па самим тим и наше, да све заинтересоване горенаведене ученике и њихове родитеље упозна са најновијим дописима Министарства просвете, науке и технолошког развоја који се, поред поменуте онлајн пријаве, односе и на обавезе ученика и њихових родитеља или законских заступника да се детаљно упознају са Правилником о упису ученика у средњу школу чији вам детаљни садржај наша школа доноси на следећем линку Правилник о упису у средњу школу.