09. 12. 2017.

Наступ у Руском дому

У четвртак, 07.12.2017. је у Руском дому одржан Концерт ученика београдских основних школа.
Наша школа сваке године учествује на овом спектаклу. Ученици другог и шестог разреда су наступали са певачко - плесном тачком “Pesenka krokodila Genw”.
На крају концерта учесницима се обратила глумица Ивана Жигон, а заменик директора Руског дома је доделио дипломе школама -учесницама.
На овом концерту су наступили: 2/1- Софија Радовановић, Даница Милићевић; 2/2- Лена Ђорђевић, Ања Завишић, Нађа Јелић Софија Томић, Лара Грандић, Дора Цветковић, Уна Димитријевски, Глорија Глишић, Андреа Милановић, Анђела Пјевић; 2/3- Ана Бракус, Анђела Јевремовић, Теодора Брекић, Вања Максимовић, Николина Рацић, Андреа Николић; 6/1- Вања Динић; 6/2- Исидора Магазин, Наталија Петровић, Елена Радовановић, Марта Габалдо; 6/3- Теодора Глишић, Ивана Таталовић, Исидора Вуковић, Андреј Гајић, Николина Сташевић; 6/4- Бошко Кукањац, Анђела Манић, Душица Соковић.
Кореографију и припрему плесне групе реализовала је учитељица Маја Динић, хор на руском језику припремала је наставница руског језика Тања Тадић.
Певачко - плесну групу у Руски дом пратиле Сања Стајић, Марија Илић и Тања Тадић.