Општинска такмичења из Информатике и ТИО 2019.

Информатика:

У нашој школи је у недељу, 10. марта 2019, одржано општинско такмичење из информатике. Ученици су решавали логичке задатке из програмирања. Укупно је учествовало 33 ученика у категоријама од 5. до 8. разреда.

Наш ученик Матеја Николић 6/2 освојио је ПРВО МЕСТО у категорији шестог разреда.

ментор: Биљана Недић

Техника и технологија и Техничко и информатичко образовање:

Општинско такмичење из предметā Техника и технологија и Техничко и информатичко образовање одржано је у суботу, 16. 3. 2019, у Основној школи „Ђура Јакшић“.

Опет смо показали да смо међу најбољима јер су пласман на следећи ниво такмичења стекли наши ученици: Теодора Глишић из 7/3, која је освојила ПРВО МЕСТО у дисциплини рад по задатку, ментора Јелене Беседић, Ана Комнен 5/1 – ПРВО МЕСТО и Павле Пантовић 7/1 – ДРУГО МЕСТО, ментора Душана Зарића, који су се такмичили у дисциплини ракетног моделарства.

Све честитке и срећно на следећим нивоима такмичења!