09. 06. 2020.

Окружно такмичење из физике 2020.

Пред сам крај ове школске 2019/2020. године, каква год она била, најзад су нам стигле званичне и лепе вести од Друштва физичара. С обзиром на то да је такмичење из физике, према Календару такмичења и смотри, увек прво у низу предстојећих, било је могуће одржати га и на нивоу округа, односно града. Одмах након израде тестова, били смо сигурни да је наш ученик Александар Манојловић 8/2 заузео неприкосновено прво место, али му се у самом врху придружило још четворо ученика наше школе. Треће место освојиле су Ана Комлен 6/1 и Гала Глишић 6/3, а похвалама су се окитили Слободан Јањић 6/1 и Немања Павловић 8/2.

Сви комплименти професору физике – колегиници Јелисавети Хрњаковић и искрене честитке поносним родитељима награђених ученика.

Браво, децо!